Субота, 07.12.2019, 05:15 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2008 » Квітень » 8 » На Прикарпатті вільні земельні ділянки, що йдуть на аукціон будуть оприлюднювати у спеціальному виданні
18:47
На Прикарпатті вільні земельні ділянки, що йдуть на аукціон будуть оприлюднювати у спеціальному виданні
Фракція БЮТ в Івано-Франківській обласній раді, яку очолює заступник голови облради Юрій Романюк, оприлюднила звернення до керівників області - голови облдержадміністрації Миколи Палійчука та голови облради Ігоря Олійника про необхідність “створення та впровадження прозорого та відкритого механізму приватизації і отримання права на оренду вільних земельних ділянок державної та комунальної форми власності несільськогосподарського призначення в області, шляхом регулярного друкування в офіційній пресі інформації про всі лоти, що виставляються на аукціон”. Про це 7 квітня повідомив ЗІК.

“Доцільним є заснування та випуск спеціального друкованого повноколірного видання під редакцією управління земельних ресурсів в області”, - зазначають бютівці.

”Таким чином, - йдеться у зверненні, - всі земельні ділянки несільськогосподарського призначення в області, які згідно вимог Закону України “Про державний бюджет України на 2008 рік” підлягають продажу або надаються в оренду, виключно через аукціони, будуть оприлюднені в спеціальному виданні, доступному для всіх громадян області та України”.

Інформацію про результати аукціонних торгів, про остаточну ціну за лоти та про розподіл коштів між бюджетами всіх рівнів додатково друкувати або розміщувати у відповідних виданнях, на інтернет-порталах.


Західна інформаційна корпорація
Переглядів: 759 | Додав: ifgeozem | Рейтинг: 0.0/0