Субота, 14.12.2019, 09:06 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2007 » Червень » 11 » Засідання Мінприроди: і кращих працівників нагородили, й актуальні питання обговорили
12:17
Засідання Мінприроди: і кращих працівників нагородили, й актуальні питання обговорили
З нагоди відзначення Всесвітнього дня навколишнього середовища Сергій Глазунов за сумлінну працю та внесок у природоохоронну діяльність вручив почесні грамоти працівникам апарату міністерства.

Основною темою колегії стала доповідь щодо розроблення документа «Стратегія національної екологічної політики України до 2020 року. Національний план дій з охорони навколишнього природного середовища». Зазначалося, що «проведення соціально-економічних реформ в країні в останнє десятиріччя призвело до послаблення екологічної політики та інституцій, сповільнення необхідних змін у законодавстві, послаблення дієвості контролю за дотриманням екологічних вимог». Мінприроди неодноразово наголошувало, що нашій державі потрібний сучасний документ екологічного змісту, який регулював би нові форми відносин між природоохоронною сферою та народногосподарським комплексом країни. І вже восени минулого року було розпочато роботу над цим важливим, засадничим для всієї природоохоронної діяльності документом.

На сьогодні фахівці Мінприроди вже підготували проект Концепції Стратегії національної екологічної політики та проект розпорядження Кабінету Міністрів України "Про схвалення Концепції Стратегії національної екологічної політики України на період до 2020 року". Проводяться консультації з громадськістю щодо проекту Концепції, термінів і порядку організації громадського обговорення цих документів та оприлюднення їх на веб-сторінці міністерства. На колегії наголошувалося, що на основі затвердженої Концепції до кінця поточного року буде розроблено Стратегію національної екологічної політики до 2020 року та Національний план дій з охорони навколишнього середовища.

На засіданні колегії також заслухано доповідь «Про стан впровадження в Україні механізмів Кіотського протоколу», обговорено питання щодо стану проведення наукових робіт з основних напрямків діяльності, проблеми збереження цінних природоохоронних територій тощо.

Державне агентство земельних ресурсів України

Переглядів: 830 | Додав: ifgeozem | Рейтинг: 0.0/0