П'ятниця, 06.12.2019, 17:15 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2007 » Червень » 8 » Земельні питання - у полі зору голів виконавчих комітетів міської, селищних та сільських рад
16:42
Земельні питання - у полі зору голів виконавчих комітетів міської, селищних та сільських рад
Пані Кучер, відкриваючи семінар, звернула увагу на те, що земельні питання є на сьогодні досить актуальними та злободенними і саме тому із проханням залучити фахівців земельного законодавства неодноразово зверталися до райдержадміністрації голови місцевих рад.

Про застосування земельного законодавства органами місцевого самоврядування і державного контролю за використанням та охороною земель на семінарі говорили начальник районного відділу земельних ресурсів Василь Мельник, заступник в. о. директора ДП «Івано-Франківський інститут землеустрою» Юстина Боринська, начальник управління з контролю за використанням та охороною земель в Івано-Франківській області Дмитро Гнип'юк та інші. Дмитро Гнип'юк, зокрема, звернув увагу на те, що у зв'язку з відсутністю вільних земель в Івано-Франківську Тисменицький район став надзвичайно привабливим. Наголошувалося також, що голови місцевих рад не мають права розпоряджатися землями, які знаходяться за межами населеного пункту.

Перший заступник начальника обласного головного управління земельних ресурсів Дмитро Стефінко акцентував увагу на питаннях зміни меж села, розмежуванні, охороні та приватизації земель громадянами. Цього року, зазначив Д. Стефінко, планується завершити грошову оцінку земель у Тисменицькому районі.

Про необхідність виготовлення генеральних планів забудови населених пунктів району та про стан правопорушень у сфері містобудування у Тисменицькому районі говорили начальник відділу архітектури та містобудування районної державної адміністрації Леонід Онищенко і перший заступник начальника управління містобудування та архітектури головного управління будівництва, архітектури і житлово-комунального господарства обласної держадміністрації Микола Капак.

По завершенні виступів землевпорядники району дали вичерпні відповіді на численні запитання присутніх.

Підводячи підсумки, голова райдержадміністрації Іванна Кучер відзначила позитив у проведенні семінару-навчання, адже чимало корисної інформації почерпнули його учасники, збагатившись насамперед досвідом роботи та вмінням уникнути помилок. Свої позитивні відгуки висловили також голови місцевих рад району.

Державне агентство земельних ресурсів України

Переглядів: 766 | Додав: ifgeozem | Рейтинг: 0.0/0