Субота, 07.12.2019, 04:17 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2008 » Травень » 19 » На Галичині різко скуповують землі
17:54
На Галичині різко скуповують землі
В загальній сумі надходжень платежів до місцевих бюджетів вагому частину займає плата за землю.Для ряду органів місцевого самоврядування це єдине джерело надходжень.За січень-квітень поточного року до місцевих бюджетів району надійшло 535,5 тис.гривень податку за землю, що на 29,4 відсотки, або 157,1 тис.грн. більше, ніж за відповідний період минулого року.


Таких результатів досягнуто завдяки спільним діям податкової інспекції та місцевих органів влади. На черговій нараді у голови Галицької райдержадміністрації В.Г.Крука, за участі заступників голови РДА, начальника управління агропромислового розвитку РДА Б.Мазурика, заступника начальника Галицького районного відділу земельних ресурсів Р.Онуфрика та заступника начальника ДПІ- начальника відділу оподаткування юридичних осіб ДПІ в Галицькому районі Канюки С.О. розглянуто питання щодо використання земель сільськогосподарського та несільськогосподарського призначення на території Галицької та Бурштинської міських рад та збільшення надходжень до бюджету.


З метою наповнення місцевих бюджетів зобов’язано голів міських рад слідкувати за своєчасністю укладання договорів оренди та прискорити заключення договорів оренди земельних ділянок з підприємствами недержавної форми власності.


ifPortal.net
Переглядів: 789 | Додав: ifgeozem | Рейтинг: 0.0/0