П'ятниця, 06.12.2019, 16:27 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2011 » Січень » 17 » Таємне доручення Януковича – прибрати до рук землі України!
11:59
Таємне доручення Януковича – прибрати до рук землі України!
Цього доручення, офіційно виданого Януковичем, Ви не знайдете на офіційному сайті Президента України

Воно не має грифу таємності, але чомусь утаємничене – від журналістів і суспільства.

Чому?

Тому що в дорученні Януковича йдеться про землю – найбільший і чи не єдиний, формально-юридично ще не розграбований, стратегічний ресурс України.

Про те, хто розпоряджатиметься землями і хто врешті-решт цей стратегічний ресурс прибере до рук.

Прочитайте доручення Януковича – це документ надзвичайної важливості.

Він запускає маховик розкрадання країни небаченого досі масштабу.

Бо йдеться про земельні ресурси вартістю у сотні мільярдів!

Зміст доручення Януковича простий, як табуретка, і зводиться до двох позицій:

1) усіма 100% земель України буде розпоряджатися сам Янукович, через призначених ним особисто голів державних адміністрацій;

2) усі землі України будуть прискорено розпродані, точніше – скуплені, вже до кінця поточного року. Ким скуплені? А хіба не зрозуміло?

Що означає пункт перший доручення Януковича щодо «передачі повноважень розпорядження землями в межах населених пунктів від органів місцевого самоврядування до відповідних органів виконавчої влади»?

Сьогодні ситуація така: під контролем обраної громадою місцевої влади перебуває лише 12% земель України – це земля в межах забудови населених пунктів; рештою 88% земель України розпоряджаються призначені Президентом голови адміністрацій.

Впроваджуючи європейський принцип повсюдності місцевого самоврядування, я зареєстрував законопроект №4182 від 10 березня 2009 року «Про територіальний устрій України». Ним передбачено передати під контроль місцевих громад усі 100% земель України (замість нинішніх 12%). Протягом двох років законопроект так і не був винесений на голосування. Бо хіба захоче Банкова втрачати контроль над багатомільярдними ресурсами?! Наголошу: контроль особистий, а не державний! Бо якби йшлося про дотримання місцевою владою земельного законодавства, то всі правоохоронні і судові важелі сьогодні в руках Президента, хіба ні?

Тепер зрозуміло, що означає пункт перший доручення Януковича? Позбавити органи місцевого самоврядування взагалі будь-яких повноважень, навіть щодо земель у межах забудови населених пунктів (отих 12%). Незалежно від того, які політичні сили і в якій пропорції обрано до місцевих Рад. Янукович хоче контролювати 100% земель України. Особисто!

Можна в партійній програмі ПР чи в різних президентських концепціях писати красиві слова про посилення місцевого самоврядування, про зміцнення його ресурсної бази, про децентралізацію влади і посилення повноважень регіонів, про європейські хартії місцевого самоврядування… А коли дійшло до можливості прихопити реальної земельки, тут приватно-корпоративні вуха й повилазили.

Що означає пункт другий доручення Януковича щодо невідкладної (термін – січень місяць) «розробки та подання до Адміністрації Президента України проекту Закону України «Про ринок землі»?

Тут ще простіше: землі України вирішили розпродати (читай – скупити) максимально швидко, вже до кінця поточного року. З випередженням на рік оприлюдненого у червні графіка «реформ Януковича».

Чому так поспішають? Можливо, не хочуть ризикувати, чекаючи 2012-го. Бо хтозна, які там будуть настрої у людей, рейтинги Януковича і взагалі – навіщо відкладати на завтра те, що можна прибрати до рук сьогодні? Причому не за дорого…

Я вже не раз висловлювався з цього приводу публічно: категорично проти впровадження в Україні купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення, доки не буде відновлено стабільності світової економіки і світових валют.

Коли провідні країни світу, рятуючи власні економіки від колапсу, щодня (!) друкують нічим не підкріплені долари, євро, фунти, рублі у мільярдних обсягах (буквально), продавати землю не можна!

Зрозуміймо, єдине, що має цінність на перспективу після завершення кризи – це матеріальні і людські ресурси, засоби виробництва і земля насамперед!

Продати сьогодні дорогоцінну землю за надруковані фантики з назвами відомих валют, які пахнуть свіжою фарбою, не мають під собою ресурсної основи і можуть бути девальвовані в будь-який момент – це самогубство, руйнівний удар по стратегічній перспективі, удар по майбутньому України!

Якщо Янукович цього не розуміє, то маємо йому пояснити.

І кожному з депутатів теж пояснити суть цього таємного доручення.

Бо без Ради скупити землі Януковичеві & Co не вдасться – потрібен Закон.

Ще є час відвернути прийняття хибного рішення, яке може позбавити країну перспективи.


Переглядів: 653 | Додав: ifgeozem | Рейтинг: 5.0/1