П'ятниця, 06.12.2019, 15:46 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2011 » Лютий » 28 » Прикарпаття: умови оренди земельних часток (паїв) - важливий чинник соціального захисту землевласників
12:00
Прикарпаття: умови оренди земельних часток (паїв) - важливий чинник соціального захисту землевласників
Землевпорядна служба області систематично інформує населення з актуальних земельних питань. В регіоні близько двохсот тисяч громадян реалізували своє право на земельну частку (пай). Правова обізнаність громадян - важливий чинник їх економічної активності у прийнятті рішень стосовно прав власності.

Працівники територіальних органів земельних ресурсів Івано-Франківщини проводять виїзні семінари-зустрічі з власниками земельних часток (паїв), представниками сільських, селищних рад, депутатами. Фахівці надають людям вичерпну інформацію про особливості укладення договорів оренди на земельні ділянки та з актуальних питань спадкового права.

На сьогодні в області із 55 тисяч договорів оренди - 68 відсотків договорів укладено на умовах оплати оренди в розмірі трьох відсотків від нормативної грошової оцінки. Селяни знають , що умови орендної плати - важливий чинник соціального захисту. До речі, в області за 2010 рік орендарі сплатили землевласникам 14,6 млн гривень, що вдвічі більше, ніж у 2008 році.

За результатами зустрічей, питання переоформлення договорів оренди та правовстановлюючих документів на земельні частки (паї) знову набуло гостроти в зв'язку з перспективою зняття мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення.


Державне агентство земельних ресурсів України
Категорія: Регіональні новини | Переглядів: 725 | Додав: ifgeozem | Рейтинг: 0.0/0