П'ятниця, 06.12.2019, 16:18 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2009 » Жовтень » 25 » Право на рідну землю.
13:41
Право на рідну землю.
Кабінет Міністрів України затвердив всі необхідні нормативно-правові документи для реалізації програми щодо безоплатної видачі громадянам актів на землю та профінансував у повному обсязі всі процедури. Про це йшлося на селекторній нараді Юлії Тимошенко з головами облдержадміністрацій та керівниками територіальних органів земельних ресурсів.

Програма не є політичною, вона спрямована винятково на захист інтересів людей. Крім того, програма є антикорупційною, спрямованою на детінізацію процесів у системі земельних відносин, - зазначають у Держкомземі.

Як відомо, земельне питання вирішується українським урядом систематично. Кабінет Міністрів вже дав доручення Державному комітету з питань земельних відносин утворити за участю представників заінтересованих центральних органів виконавчої влади, наукових установ та громадських організацій робочу групу, на яку покласти завдання з підготовки у тримісячний строк Концепції проекту Земельного кодексу України у новій редакції.

Крім того, Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко доручила проводити щоденний моніторинг діяльності регіональних структур Держкомзему та Державної кадастрової служби, пов’язаної з видачею земельних актів громадянам. Для цього Держкомзем має створити мобільні групи для контролю за роботою з видачі земельних актів на місцях.

Держкомзем на доручення Прем’єра також розробить щоденні нормативи з опрацювання звернень громадян та видачі актів на землю.

Чиновникам же земельних і кадастрових органів, які не виконують рішення Кабінету Міністрів щодо спрощеного порядку видачі земельних актів на присадибні ділянки, загрожує звільнення з посади або порушення кримінальної справи. При цьому Юлія Тимошенко нагадує, що керівників державних земельних структур і кадастрових служб, які не проводять відповідні операції, вже звільнено.

"І цим не завершиться. Якщо ми будемо десь ще реєструвати, що вони не виконують своїх повноважень, ми будемо порушувати кримінальні справи. Я попереджаю і попереджаю достатньо радикально: мені кожен день будуть класти на стіл керівники Держкомзему та Державного земельного кадастру, поіменно, всіх злочинців, які сьогодні людям не видають акти", - зазначає Прем’єр-міністр.

Офіційний сайт Юлії Тимошенко
Категорія: Законодавство | Переглядів: 698 | Додав: ifgeozem | Рейтинг: 0.0/0