П'ятниця, 06.12.2019, 16:43 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2010 » Березень » 31 » Івано-Франківська міськрада вирішила змінити нормативну грошову оцінку землі
17:50
Івано-Франківська міськрада вирішила змінити нормативну грошову оцінку землі

Івано-Франківська міська рада вирішила передбачити в міському бюджеті на 2010 рік 97,8 тис. грн. на приведення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста до стандартів Держкомзему.

Рішення про це міськрада прийняла на 49-й сесії 30 березня.

Як пояснив на сесії головний спеціаліст управління земельних відносин міськвиконкому Михайло Іванчишак, введення нової нормативної грошової оцінки земель Івано-Франківська у липні 2008 року привело до значного зростання орендної плати та земельного податку для суб'єктів господарювання.

У зв'язку з цим до міської ради неодноразово зверталися великі промислові підприємства і підприємці з проханням знизити нормативну грошову оцінку землі в умовах економічної кризи.

З огляду на це, зазначив Іванчишак, міськвиконком прийняв рішення відкоригувати нормативну грошову оцінку землі міста шляхом приведення технічної документації відповідно до вимог Правил розробки технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів, затверджених Держкомземом 10 вересня 2009 року.

"На підставі технічної документації міська рада зможе внести зміни у прийняту нормативну грошову оцінку землі", - пояснив Іванчишак.

Виконавцем робіт виступить Український державний науково-дослідний інститут проектування міст Діпромісто (місто Київ).

Нагадаємо, що Івано-Франківська міська рада 10 липня 2008 ввела нову нормативну грошову оцінку земель міста, згідно з якою базова вартість 1 кв. м землі зросла майже у 2,5 разу - з 83,57 грн до 198,4 грн.

Нині середня базова вартість 1 кв. м землі Івано-Франківська з урахуванням всіх коефіцієнтів складає 236 грн.

Як повідомлялося раніше, в лютому в парламенті зареєстровано проект закону Про державний земельний кадастр.

За матерiалами: Интерфакс-Украина

Корреспондент.net
Категорія: Регіональні новини | Переглядів: 702 | Додав: defaultNick | Рейтинг: 0.0/0