Субота, 14.12.2019, 08:48 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2010 » Липень » 16 » Будувати стане просто і дешево. Практично безкоштовно
10:28
Будувати стане просто і дешево. Практично безкоштовно
Департамент інформації та масових комунікацій Секретаріату КМУ, 15/07/2010:

  Микола Азаров:
Уряд значно спростить процедуру надання земельних ділянок під будівництво
Уряд значно спростить процедуру надання земельних ділянок під будівництво. Про це сьогодні під час зустрічі з представниками ділових кіл та дипломатичного корпусу заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров.

«Я дав доручення мерам міст надавати майданчики під будівництво безкоштовно, причому, це мають бути не пустирі. Це мають бути підготовлені майданчики. Так, ми зараз підемо на втрати, тому що підготовка майданчика - це комунікації, це мережі, але ми зараз повинні на це піти, щоб забезпечити будівельні обсяги наступних років. Потім ми знайдемо прийнятну формулу для співпраці з будівельним бізнесом, але у будь-якому випадку ми максимально спростимо надання землі для бізнесу», - зазначив Микола Азаров.

«У червні місяці зафіксований приріст об'ємів будівництва на 0,7%», - зазначив він. До кінця року Уряд поставив завдання завершити близько 700 об'єктів будівництва, готовність яких складає понад 70%.

Прем'єр-міністр також відзначив, що за рахунок будівництва на 30% може бути збільшено реалізацію металу на внутрішньому ринку.

  Моя Земля:
просто нагадаємо: ч.2 ст.124 ЗКУ визначає, що "передача в оренду земельних ділянок, що перебувають у державній або комунальній власності, здійснюється за результатами проведення земельних торгів, крім випадків, встановлених частинами другою, третьою статті 134 цього Кодексу."

ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"
Категорія: Законодавство | Переглядів: 667 | Додав: ifgeozem | Рейтинг: 0.0/0