П'ятниця, 06.12.2019, 16:27 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2009 » Липень » 16 » Ринку землі в Україні не буде років 6-ть
13:26
Ринку землі в Україні не буде років 6-ть

Ринку землі в Україні не буде років 6-ть. Такі висновки зробив депутат Верховної Ради Роман Ткач

Депутат Верховної Ради Роман Ткач прогнозує введення ринку сільськогосподарських земель не раніше 2016 року. За словами Ткача ринку землі не буде в Україні років 6-ть. Такі висновки нардеп зробив після аналізу програм Парламентських партій. 

Члени Партії Регіонів, БЮТу та блоку Литвина не голосують, бо недоцільно, а комуністи взагалі проти ринку землі в Україні, каже Роман Ткач. Якби Верховна Рада працювала, то вона мала розглядати 2 питання - "Державний земельний кадастр" та "Ринок землі". Проте ці питання були поставленні аби їх успішно "провалити", - зазначив Роман Ткач. Для прийняття "Державного земельного кадастру" треба подолати Вето Президента. Цього б не сталося, каже Ткач. Бо кадастр - це зведена інформація про земельну ділянку. А саме місце її розташування, площа, якість, юридичний статус та її вартість. Депутатам це невигідно, пояснив Ткач. Щодо питання про введення ринку землі, то воно взагалі мало провалитися в 1-му та 2-му читанні, наголошує нардеп. І додає - прозорого ринку землі в Україні не хочуть. 

4 січня 2008 року Верховна Рада продовжила мораторій на продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення до законодавчого врегулювання ринку землі.

Оксана Середюк,

інформ.служба ТРК "Вежа"

Категорія: Регіональні новини | Переглядів: 686 | Додав: ifgeozem | Рейтинг: 0.0/0