Субота, 07.12.2019, 05:28 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2009 » Квітень » 7 » Колегія Держкомзему обговорила результати щорічної оцінки державних службовців
16:39
Колегія Держкомзему обговорила результати щорічної оцінки державних службовців
Про результати проведення щорічної оцінки державних службовців центрального апарату, керівників та їх заступників територіальних органів земельних ресурсів на засіданні колегії Держкомзему доповіла в.о. начальника Відділу кадрової політики, професійної підготовки та підвищення кваліфікації Світлана В’яла.

Промовець зазначила, що із 162 осіб центрального апарату Держкомзему щорічному оцінюванню підлягали – 58, не підлягали – 102, у тому числі: 24 – перебували у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами, для догляду за дитиною, 80 – перебували на займаній посаді менше одного року. Із 58 державних службовців центрального апарату Держкомзему, які підлягали щорічній оцінці, підсумкову оцінку «добре» отримали 39 осіб, «високу» – 19. 

Такий результат викликав сумнів і зауваження членів колегії: діяльність Держкомзему у 2008 році визнано незадовільною, а роботу державних службовців оцінено досить позитивно.

За результатами аналізу проведення щорічної оцінки виконання своїх службових обов’язків державними службовцями територіальних органів земельних ресурсів із 9101 особи підлягали оцінюванню 6483, не підлягали оцінці – 2558, у тому числі: 509 – перебували у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами, для догляду за дитиною, 1954 – перебували на займаній посаді менше одного року.

Із тих що підлягали щорічній оцінці, підсумкову оцінку «низька» отримали 26 державних службовців, «задовільну» - 1331, «добру» – 4605, «високу» – 470. 

У членів колегії викликало подив, що, скажімо, у Головному управлінні Держкомзему у Запорізькій області всі працівники отримали підсумкову оцінку «задовільно», у Черкаській області із 291 особи – «задовільно» отримали 192, у Донецькій із 247 – на «задовільно» оцінено 151 особу, а у Київській області із 331 працівника – на «задовільно» оцінено лише 14, а 254 – отримали «добру» оцінку і 62 – «високу». У Кіровоградській області із 171 особи «задовільно» отримали 13, «добре» - 142 і «високу» - 14 осіб. У Рескомземі АР Крим із 216 осіб: 14 – «задовільно», 195 – «добре» і 6 - отримали «високу» оцінку.

Колегія відзначила, що 16 осіб керівного складу територіальних органів, а саме: Голова Рескомзему АР Крим, начальники Головних управлінь Держкомзему у Вінницькій, Волинській, Донецькій, Запорізькій, Кіровоградській, Луганській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Сумській, Хмельницькій, Черкаській областях, місті Севастополі проходили щорічне оцінювання в центральному апараті Держкомзему. Але із зазначених осіб тільки роботу начальника Головного управління Держкомзему у Закарпатській області оцінено «добре», роботу 13 керівників оцінено «задовільно».

Колегія вирішила: за неналежне виконання службових обов’язків, передбачених річними планами, положенням про відповідні структурні підрозділи, роботу Голови Рескомзему АР Крим Голубєва М.П. та начальника Головного управління Держкомзему у Кіровоградській області Аксамитного О.М. визнати незадовільною.

Звернуто увагу начальника Держземінспекції на зрив виконання завдань з проведення оцінювання керівників Держземінспекції. 

Інші пункти з обговореного питання вирішено доопрацювати.


Державний комітет України із земельних ресурсів

Категорія: Законодавство | Переглядів: 1115 | Додав: ifgeozem | Рейтинг: 4.0/2