П'ятниця, 06.12.2019, 15:49 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2008 » Лютий » 21 » Глава держави наполягає, щоб земельні ділянки для будівництва доступного житла надавалися безкоштовно
12:10
Глава держави наполягає, щоб земельні ділянки для будівництва доступного житла надавалися безкоштовно

Глава держави наполягає, що місцеві адміністрації чи органи місцевого самоврядування повинні безкоштовно надавати земельні ділянки для будівництва доступного житла. «І це принципова річ. Інакше вартість землі ляже на собівартість житла і зробить «непідйомною» цю собівартість, житло стане недоступним», – наголосив сьогодні під час брифінгу міністр з питань житлово-комунального господарства України Олексій Кучеренко після завершення наради з питань будівництва доступного житла, яка відбулася сьогодні під головуванням Президента України В. Ющенка.

У цьому контексті міністр регіонального розвитку і будівництва України Василь Куйбіда наголосив, що коли йдеться про будівництво соціального чи доступного житла, то для його здешевлення слід переглянути всю структуру його ціни, подбати про її зменшення. «Якщо держава чи муніципалітет дає кошти на будівництво соціального житла, то дивно було б продавати землю», – зазначив він.

У свою чергу В. Куйбіда також підкреслив, що сьогодні «потрібні дуже швидкі і конкретні кроки, щоб суттєво якісно змінити ситуацію на ринку житла». «Ці кроки передбачені відповідним Указом Президента. Ви, без сумніву, скоро помітите виконання цих кроків, їх помітять усі громадяни України», – зазначив міністр.

Як наголосив на брифінгу міністр з питань житлово-комунального господарства України Олексій Кучеренко, сьогодні одним із головних пріоритетів Уряду є нова житлова політика України. «Основна наша мета – зробити реальним право вибору людини на визначення того житла і тих умов, в яких вона має жити. В такому контексті наше міністерство разом з міністерством регіонального розвитку і будівництва буде реалізовувати Указ Президента про доступне житло», – також наголосив міністр з питань житлово-комунального господарства.
 
Переглядів: 803 | Додав: ifgeozem | Рейтинг: 0.0/0