Субота, 14.12.2019, 07:52 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2007 » Липень » 26 » Галина Яцишина: "Бланки державних актів наявні у достатній кількості"
18:36
Галина Яцишина: "Бланки державних актів наявні у достатній кількості"
26 липня 2007 року в Державному агентстві земельних ресурсів України відбулась прес-конференція, присвячена перспективам відміни з 1 січня 2008 року мораторію на купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення.

Журналісти попросили заступника Голови Держземагентства Галину Яцишину прокоментувати звинувачення з боку землевпорядних організацій щодо відсутності бланків державних актів.

Заступник Голови повідомила, що ця інформація не відповідає дійсності оскільки бланки державних актів наявні в достатній кількості і подібні випадки можуть бути поодинокими лише як виключення.

Також журналісти поцікавились призупиненням з боку Держкомпідприємництва Наказу Держкомзему, яким було затверджено Тимчасовий порядок ведення державного реєстру земель.

Галина Яцишина зазначила, що Центр державного земельного кадастру подав у відповідному порядку позов і ухвалою господарського суду м. Києва від 12.07.07 р зупинено дію рішення Держкомпідприємництва. Таким чином, за словами Галини Яцишиної, «Тимчасовий порядок…» діє і державні акти видаються у звичайному режимі.

Державне агентство земельних ресурсів України
Переглядів: 1028 | Додав: ifgeozem | Рейтинг: 0.0/0